Відгуки про компанію NewVetGroup
- Віталій М.
- Тетяна В.
Все ок, дякую!)
- Тетяна Ш.
дякую! дуже швидко відправили, все було в наявності. гарне упакування та актуальні ціни. рекомендую!
- Владислава Н.
Швидко відправили, з самого ранку прислали смс, без ніяких непотрібних дзвінків, замовлення запаковане добре, пігулки в окремому зіп пакеті, окремо від чеку. Дуже задоволена, 10/10
- Олексій В.
- Андрей Л.
- Наталія Ш.
- Катерина Л.
Дуже дякую за швидку обробку замовлення, швидке відправлення й доставку!
- Анатолій М.
- Татьяна С.
