Відгуки про компанію NewVetGroup
- Ирина Д.
Все пройшло чудово!
- Юлия Б.
- Олександр М.
- Сергій Б.
- Валентина Ф.
- Наталія Б.
- Оксана М.
- Світлана Б.
- Диана Г.
Приємна ціна та швидка доставка . Не простроченні , не пошкоджені , гарно упаковані пляшечки . Дякую ) кіт щасливий ,лікуємся )
- Виктор Б.
