Відгуки про компанію NewVetGroup
- Евгения Г.
найкращий віск, лапки довго не пересихають, м'які, а якщо десь пересохли і подряпались, швидко відновлюються - дуже підходить, завжди замовляємо. Дякую
- Олег Г.
- Оксана Т.
- Наталья Л.
- Юрий О.
- Оксана К.
- Дмитрий Б.
Повідок і ошийник супе. Якість👍 і що саме приємне це ціна, в 2 рази дешевше ніж аналоги. Молодці
- Віра М.
- Катерина Б.
- ольга Р.
